LOADING ...

Mos shko

Song info

"Mos shko" (2006)

"Mos shko" Videos

Polifest 2004
Polifest 2004
Kastriot Tusha - Shko
Kastriot Tusha - Shko
Kastriot Tusha - Nen driten e qirinjeve
Kastriot Tusha - Nen driten e qirinjeve
HITE SHQIP TOP 2018
HITE SHQIP TOP 2018
Kang te viteve 90
Kang te viteve 90
My videos🐼🌍💛
My videos🐼🌍💛
Shpella e Shpanikut. Territori Mujit dhe Halilit. Aty ku Ajkuna Vajtoi Omerin
Shpella e Shpanikut. Territori Mujit dhe Halilit. Aty ku Ajkuna Vajtoi Omerin
TOP HITET SHQIP  🎼🎤🎶🎸🎷🎹🎺🎻🎧 TOP ALBANIAN SONGS
TOP HITET SHQIP 🎼🎤🎶🎸🎷🎹🎺🎻🎧 TOP ALBANIAN SONGS
Bezzy - Norinjo Hey Qik/shkymi qato drita
Bezzy - Norinjo Hey Qik/shkymi qato drita
2017 ⋆ 11 | SHQIP | Albanian Official Music Video | ITΞMHΛNΞFI | ⌂ ha...
2017 ⋆ 11 | SHQIP | Albanian Official Music Video | ITΞMHΛNΞFI | ⌂ ha...
Selajdin Miftari SALUSHI   Ah Pranvera
Selajdin Miftari SALUSHI Ah Pranvera
HITE SHQIP 2016
HITE SHQIP 2016
Shabansaulic
Shabansaulic
Albansk musik
Albansk musik
Kastriot Tusha - Vitet ikin
Kastriot Tusha - Vitet ikin
Hite shqiptare 2018
Hite shqiptare 2018
November 2017
November 2017
Libra të rinj për nxënësit e “Vajdin Lamaj” - Top Channel Albania - News - Lajme
Libra të rinj për nxënësit e “Vajdin Lamaj” - Top Channel Albania - News - Lajme
albanaise
albanaise
Un
Un

Lyrics

Zemer mos shko
hej engjulli im te lutem kupto
se paku nje shikim me dhuro
nese per fund te flas pe degjo.

Ti me zemren time mbreteron
me at shikim shpirtin ma ledhaton
gabimet gjithkush i permireson
prej gabimeve njeriu meson.

Me meso,me trego se si te te dashuroj
me afro me lejo vec pak tet perqafoj
je shum e bukur per cdo nate te enderoj
por ndarjen ne mes neve nuk mundem ta lejoj.

Kam bere gabime e pranoj
por tash cdo gje do te ndryshoj
me the ne fillim mos tet lendoj
e tash don te shkosh nuk e kuptoj
te dua,te dua,te dua si te tingelloj.

As un ndarjen se dua
por e ndjej se sme don mua
shume te kam toleruar
e ti vec me ke lenduar.

Cdo gje me kujtohet mua
qe nga dita e pare
shume te kam duruar
gjersa jemi ndare.

E tash koha shkon
e kthim prapa nuk ka
gabimet nuk ti fali
se te gjitha i kam pa.

Por une shpresoj prap
per nje dite me te mir
edhe pse e di
se kthimi eshte i veshtire.

Ref:
Te lutem zemer mos shko
mos u lut por me dashuro
me trego shpirt a me do
po po po po.

Nga un mos u frigo
edhe nje rast me dhuro
hej engjull me thuaj po
te lutem me trego.

A te prekin kujtimet
A te mungojn momentet
mos i haro takimet
mbaj ne me
YeuTiengAnh.com: Chúng tôi phát hiện truy cập không hợp lệ.
Bạn cần đợi 0 minutes 14 seconds nữa mới có thể xem đầy đủ.


Albums has song "Mos shko"