LOADING ...

Kulleri

Song info

"Kulleri" (2006)

"Kulleri" Videos

Drita Alili - Kulleri
Drita Alili - Kulleri
albalive
albalive
DRITA GUDRUNS
DRITA GUDRUNS
Rachid Alili
Rachid Alili
drita full
drita full
Re: Drita Metushi dhe Pretash Nilaj - Zen bjeshke
Re: Drita Metushi dhe Pretash Nilaj - Zen bjeshke
alili
alili
did kulleri
did kulleri
payasas oLgaa ii drita !
payasas oLgaa ii drita !
drita.no
drita.no
FERKIMI NGA FRANCA
FERKIMI NGA FRANCA
martine er drita
martine er drita
arken adnan kulleri grupi  .wmv
arken adnan kulleri grupi .wmv
atip alili
atip alili
Drita Jason and Kelly
Drita Jason and Kelly
jessica et alili
jessica et alili
naser alili
naser alili
did kulleri clip 2
did kulleri clip 2
Mc His & Mc Katil & Mic Serseri   ASKIN KULLERİ
Mc His & Mc Katil & Mic Serseri ASKIN KULLERİ
Drita bullying treasure
Drita bullying treasure

Lyrics

Qe nga dita kur te pash
me ke interesu
qenke simpatik te thash
e ndoshta kam gabu.

Komplimentet i pranon
sikur dicka pa rendesi
por ske faj
kuller je ti.

Ndoshta je mesuar
t'gjitha tet pranojne
YeuTiengAnh.com: Chúng tôi phát hiện truy cập không hợp lệ.
Bạn cần đợi 0 minutes 44 seconds nữa mới có thể xem đầy đủ.


Albums has song "Kulleri"