Det är svårt att förklara kanske inte bara en vanlig om min vardag Toppar och dalar, jag gav dig mitt bara rakt ut, hmm det är min vana För det så ibland, jag vet det tar tid och jag jag vet Vad vi gjorde för fel, men okontrollerat, ha, Och jag vill bara hur det känns tänka tillbaka bara minnas vår Våra stunder vi hade, tankar din lukt i din nacke, pussar och åt gången vi delade en spliff på balkongen satt på natten
Och jag minns när jag mådde du sa jag kan dra vårt Det kommer funka, funka nånstans där så finns plats Det funka, måste funka nånstans där så vår plats Den enda personen som tagit upp min 24/7.. Saudade, som en brasse sagt! Och jag trodde jag va trygg vi gör det tillsammans och hon har min Oh vad jag älskar dig trots att jag knappt visste vad dom orden Och det vet jag typ ens idag det gick fort, vi vände blad från ett sånt förhållande tar det lång tid att av Det bästa sex jag i hela mitt liv jag nästan jag nästan skäms över att det högt ibland så, skippar vi snacket vi vet vad vi vill Det kändes nästan och använda rösten, okej
vad sjukt att man kan känna sån passion vi åt och drack & grät och vi och vi kom ihop Som bästa som har tagit det till nästa level där vi bara hoppades men se vad som hände!
Ref x2 För hon var bäst, & överträffa det ja För hon var bäst, försök & det ja För hon var bäst, men kommer aldrig mer hon, flyger iväg som ett pappersflygplan!
Frej
Lilla baby jag kan stanna kvar jag fuckar upp organiserade liv Jag har rappat in en pengar allt du vill kan du få, men trygg framtid Jag har packat saker, på väg ut från vår lägenhet nu är den din bara vilja krypa ner i sängen och säga för de blev som det blir För jag kommer som ett yrväder med ett höganäskrus halsen Och vinner ditt men flyr iväg till nästa så fort som jag anar ansvar! För jag fattar väl att det är i mina, det så kallade i mina ådror från min pappa, men tänker starta min familj så fort det går Det sociala arvet får rätt och det går utöver min vän Jag dig, så vi kanske kanske kanske syns igen!
Ref x