LOADING ...

Tip

Song info

"Tip" (2010)

"Tip" Videos

Argjentina Ramosaj - Tip (Official Video)
Argjentina Ramosaj - Tip (Official Video)
argjentina tip
argjentina tip
Etiquette Tips, Buenos Aires - Argentina Travel Guide
Etiquette Tips, Buenos Aires - Argentina Travel Guide
Argentina Travel Tips: Transportation, Safety, Shopping
Argentina Travel Tips: Transportation, Safety, Shopping
DISNEY / MIAMI: Tips y Recomendaciones para tu Viaje (Argentina) | STEPHT
DISNEY / MIAMI: Tips y Recomendaciones para tu Viaje (Argentina) | STEPHT
FOOTBALL STRIKE Caught On Camera Tips & Tricks On Argentina 500K 💪🏼 With Ember VIP Ball Fully Maxed
FOOTBALL STRIKE Caught On Camera Tips & Tricks On Argentina 500K 💪🏼 With Ember VIP Ball Fully Maxed
Crime and Safety in Argentina: Tips for Travelers
Crime and Safety in Argentina: Tips for Travelers
Vlog #3: Vamos a un SUPERMERCADO en ARGENTINA! (+ tips de ahorro) || Venezolano en Buenos Aires
Vlog #3: Vamos a un SUPERMERCADO en ARGENTINA! (+ tips de ahorro) || Venezolano en Buenos Aires
Venezolanos en Argentina: Tips para tu CV
Venezolanos en Argentina: Tips para tu CV
TIPS PARA VIAJAR / BUENOS AIRES - ARGENTINA
TIPS PARA VIAJAR / BUENOS AIRES - ARGENTINA
QUÉ LLEVAR AL LOLLAPALOOZA: GUÍA + TIPS (Argentina) - The Paulas
QUÉ LLEVAR AL LOLLAPALOOZA: GUÍA + TIPS (Argentina) - The Paulas
10 Tips For Studying Abroad | Argentina |
10 Tips For Studying Abroad | Argentina |
Patagonia Vacation Travel Guide | Expedia
Patagonia Vacation Travel Guide | Expedia
TIPS DE ESTUDIO - STUDY HACKS (Argentina) - Mai Lou
TIPS DE ESTUDIO - STUDY HACKS (Argentina) - Mai Lou
Quick tips for volunteering in Argentina - The Global Work & Travel Co.
Quick tips for volunteering in Argentina - The Global Work & Travel Co.
Tip Top Argentina | División Industrial
Tip Top Argentina | División Industrial
Argentina Vs Nueva Zelanda #5 La Pizza, Comida- viajar-nz- tips
Argentina Vs Nueva Zelanda #5 La Pizza, Comida- viajar-nz- tips
¡TIPS para herramientas! - Sodimac Homecenter Argentina
¡TIPS para herramientas! - Sodimac Homecenter Argentina
Argentina: ¿Aborto o agenda? | Emmanuel Danann
Argentina: ¿Aborto o agenda? | Emmanuel Danann
TIP : ARGENTINA EN 8 PASOS
TIP : ARGENTINA EN 8 PASOS

Lyrics

Mendoje si nje dedikim
Kjo per te vetmin person qe me do,dhe e di, mire
E ka nje stil old school cdo dite
Edhe kur flet ne telefon perdor vec nje ton,
Thote te dua embel-sisht

Nuk mjaftohet,sapo zgjohem ai do te jete aty
Do te japi vetem puthje dhe me lutet qe te fleme serish

Zemer je tip tip je I pari
Ti ti qe di te me duash dhe me rri prane
Dhe vetem ti ti sdi te ndalesh
Tip tip,qe nuk do ta humbja asnjehere ne jete

Po te doja vetem nje nate me ty
Do te njihja pak por ,edhe sot, nuk do kish kuptim
Cdo gje test eshte,dhe kur flet,me shikon, me mbron,me do,sfide
Jam e merzitur,ti vjen dhe me ngroh,kjo rikthen dhe lumturine

Nuk mjaftohet,sapo zgjohem ai do te jete aty
Do te japi vetem puthje dhe me lutet qe te fleme serish

Zemer je tip tip je I pari
Ti ti qe di te me duash dhe me rri prane
Dhe vetem ti ti sdi te ndalesh
Tip tip,qe nuk do ta humbja asnjehere ne jete

Nuk ndalen,momentet me te bukura me ty vazhdojne tjene
Me falin jete, dhe dua ta jetoj perhere
Nuk e di si e ben ate qe ben ti
di se sa here qe je prane zemra leshon beat
ke menduar tme marrosesh apo seshte kshu
nese jo atehere eshte magji


Albums has song "Tip"

Singles

Singles

  2 songs