Ar kada nors susimastėte, kas būtų, jeigu kišenėje turėtumėte papildomą pusvalanduką? Juk kartais mum nedaug trūksta. Atrodo tik tai... Nu... Žodžiu... mintį. Pusvalanduko.
Šiandien atsikėliau vėliau, pavalgyt nesuspėjau, nepadariau. Vakarykščiais ir vėl apsivilkau, per skubėjimą elektrą palikau. autobusą, su taksi važiavau, užmokėti negalėjau, palikau. Pusę į darbus aš pavėlavau. man ant stalo, aš tiesiog atsiprašau... Aš atsiprašau... Aš atsiprašau... Aš atsiprašau...
Darbus aš pasibaigiau vėliau, nesuspėjau, kavos nesidariau. O į kitą svarbų "meet'ą" aš lėkiau. Pasistengiau, bet ir vėl šiek pavėlavau. prasidedant kalboms į tualetą užsukau ir visas vienas duris užrakinau. Pažiūrėjau aš į veidrodį - save matau O iš lūpų sklinda "kad bent truputį lėčiau".
Mano tik trūko pusvalanduko! bandžiau aš viską jame suspėti - visvien pritrūko. Mano gyvenime tik pusvalanduko! Nors bandžiau aš viską viską jame suspėti - pritrūko.
(come on everybody, dance, "pusvalanduko" dance)
Vakarienę tau žadėtą savaites planavau, Susimauti nenorėjau, bet kaip geriau. Rodos viską viską ir net apskaičiavau - Restoranas, maistas, gėlės, užsakiau. Bet jau pusvalandį sutrikus ir viena, man išsikrovęs - nuostabi šiandien diena. O galiausiai, kai aš į salę įėjau, Pabandykite - ar ją dar ten radau?
Mano gyvenime tik trūko Nors bandžiau aš jame suspėti - visvien pritrūko. gyvenime tik trūko pusvalanduko Nors bandžiau aš viską jame suspėti - visvien pritrūko.
(come on everybody, dance, "pusvalanduko" dance) x 4