LOADING ...

Küçük Sevgilim

Song info

"Küçük Sevgilim" (2018)
Sáng tác bởi Harun Tekin.

"Küçük Sevgilim" Videos

mor ve ötesi - Küçük Sevgilim (Official Video)
mor ve ötesi - Küçük Sevgilim (Official Video)
mor ve ötesi - 'Küçük Sevgilim' (Canlı Senfonik - Aya İrini) | Official Video
mor ve ötesi - 'Küçük Sevgilim' (Canlı Senfonik - Aya İrini) | Official Video
Küçük Sevgilim (Saygi1)
Küçük Sevgilim (Saygi1)
Mor ve ötesi - Küçük sevgilim (Lyrics)
Mor ve ötesi - Küçük sevgilim (Lyrics)
küçük sevgilim | canlı akustik @ Sirkeci Garı - mor ve ötesi
küçük sevgilim | canlı akustik @ Sirkeci Garı - mor ve ötesi
Edis & Aleyna Tilki - Küçük Sevgilim | Saygı1 - mor ve ötesi
Edis & Aleyna Tilki - Küçük Sevgilim | Saygı1 - mor ve ötesi
Mor Ve Ötesi - Küçük Sevgilim | Remastered (1080p) Stereo
Mor Ve Ötesi - Küçük Sevgilim | Remastered (1080p) Stereo
mor ve ötesi - küçük sevgilim
mor ve ötesi - küçük sevgilim
Mor ve Ötesi - Küçük Sevgilim (Live) #morveötesi #canlı #konser
Mor ve Ötesi - Küçük Sevgilim (Live) #morveötesi #canlı #konser
Çukur 20. Bölüm - Mor ve Ötesi - Küçük Sevgilim
Çukur 20. Bölüm - Mor ve Ötesi - Küçük Sevgilim
Mor ve Ötesi 20. Yıl Konseri - Şebnem Ferah - Küçük Sevgilim
Mor ve Ötesi 20. Yıl Konseri - Şebnem Ferah - Küçük Sevgilim
Mor Ve Ötesi   Küçük Sevgilim   Remastered 1080p Stereo 1080p
Mor Ve Ötesi Küçük Sevgilim Remastered 1080p Stereo 1080p
Mor Ve Ötesi-Küçük Sevgilim
Mor Ve Ötesi-Küçük Sevgilim
Mor ve Ötesi - Küçük Sevgilim (Karaoke)
Mor ve Ötesi - Küçük Sevgilim (Karaoke)
Mor Ve Ötesi - Küçük Sevgilim
Mor Ve Ötesi - Küçük Sevgilim
Mor ve Ötesi & Şebnem Ferah - Küçük Sevgilim ( Zorlu PSM - Mor ve Ötesi 20. Yıl Konseri )
Mor ve Ötesi & Şebnem Ferah - Küçük Sevgilim ( Zorlu PSM - Mor ve Ötesi 20. Yıl Konseri )
Mor ve ötesi - Küçük sevgilim
Mor ve ötesi - Küçük sevgilim
mor ve ötesi - Küçük sevgilim & Bir derdim var (Mustafa Hakkında Her şey)
mor ve ötesi - Küçük sevgilim & Bir derdim var (Mustafa Hakkında Her şey)
Mor ve Ötesi - Küçük Sevgilim
Mor ve Ötesi - Küçük Sevgilim
Mor ve Ötesi Küçük Sevgilim | Sözleri
Mor ve Ötesi Küçük Sevgilim | Sözleri

Lyrics

Benim küçük sevgilim
Sen bana neler yaptın
Böldün parça parça
Onlar bilmez onlar bilmez
Bakarlar yüzüme
Sanki yoksun gibi
Sanki yalanmışız gibi

Benim küçük sevgilim
Sen bana neler yaptın
Kırdın defalarca
Onlar bilmez onlar bilmez
Vururlar yüzüme
Sanki yoksun gibi
Sanki yalanmışız gibi

Benim küçük sevgilim
Ben sana neler yaptım
Kızdım sayfalarca
Onlar bilmez onlar bilmez
Yakarlar canımı
Sanki yoksun gibi
Sanki yalanmışız gibi

Benim küçük sevgilim
(Sanki yalanmış gibi)
Benim küçük sevgilim
(Sanki masalmış gibi)
Benim küçük sevgilim
(Sanki yalanmış gibi)


Albums has song "Küçük Sevgilim"