Hoe belangrijk vind je Want 't maken is niet moeilijk maar het omgaan met die en je zaken da's een hel Je omgeving die verandert drastisch maar dat word je van tevoren niet verteld Want ik ben niemand anders de money een paar van jullie types zijn het wel Dus wil je komen hangen dan zal ik je vragen hoe belangrijk vind je geld?
Hoe vind je geld (3x)
Hoe belangrijk vind je broer? Heb je of net als kentoer? Of kijk je naar een ander en wil je net hem doen Doe je alles voor centen net als een of denk je na over rentes en het echte doen Zaken zijn zaken en geld we allemaal Het liefste beste want werk is het beste paard van Kijk je stunten met die flappen homie koop een Je bent m'n maat en met een grote stack (?) En nog 't maatje van je die is ook relaxed En die heeft net een pil gewapt en staat daar met z'n bek hem in dan, stek op pak je pinpas is toch ook wat 'ie voor jou je zelf skeer was O nee nee, toen ging je nog niet mee Omdat 'ie zelf met z'n hele facking niets deed Nu staat 'ie te patsen in de net z'n B-day Pratend tegen dames dat 'ie ook wat van weet Wat de fuck is up gast een uppercut Maar da's niet wat je want je dacht dat het je gabber was En ja je gaat niet in je in de stad ladderzat Da's dan je tapt nog wat maar weet dat het ook anders kan want je trapt met ogen in die fucking grap maar al met al ben je gelukkig wel die man vannacht T'is wat je dacht maar die gasten hun ballen slap, want lopen terug met dat bedrag wat steeds al in hun zakken zat, fuck.
Hoe vind je geld Want 't maken is niet moeilijk het omgaan met die knaken en je zaken da's een hel Je omgeving die verandert volop drastisch maar dat je van tevoren niet verteld ik ben niemand anders sinds de money maar een paar van jullie zijn het wel Dus wil je hangen dan zal ik je moeten vragen hoe belangrijk vind je geld?
Hoe belangrijk vind je (3x)
Hoe belangrijk je geld zus? Want je zegt van maar wel dus Hier zeg je het ene, maar je zegt het ander Want je met Gucci pattas en een fucking bel dus En je koopt van maar je brengt zeker de helft terug Maar hier in de 050 noemen wij zoiets een Want stiekem ben je arm en iedereen die merk(t) ut Je jezelf zijn zuinig op je centen zijn Zorgen dat die kleine van je en z'n pampers krijgt En al die dames om je heen die willen zijn Maar dat zijn dames met een vader die een fucking Bentley Maar nu ben je die hele hele, keek tevreden om je heen en geniet van een beter leven En je smaatje zegt die dames zo van neem een beetje en maar op je naam maar dat heb je niet meegekregen En die play player, wou payen, je schrikt een beetje want de rekening wil niemand delen Je kan het eigenlijk niet maar je trots is een bitch en hoopt dat alles anders is tegen de volgende keer En dan is het 's ochtends vroeg toch de die je hit want alles leek perfect vannacht maar dat is niet wat het is nee, Je kan niet hangen als die tangen die van hun papa alles vangen in restaurants kunnen jangen, nee. Je moet stoppen met te kijken wat de ander want jij bent niet de zij dus je verdoet je fucking tijd er mee (ja zit wel wat in ja)
Hoe belangrijk je geld Want 't maken is niet maar het omgaan met die knaken en je zaken da's een hel Je omgeving die verandert volop drastisch dat word je vantevoren niet verteld Want ik ben niemand anders de money een paar van jullie types zijn het wel Dus wil je komen dan zal ik je moeten vragen hoe belangrijk vind je geld?